Catering

Báječný catering pro vaši akci

Vynikající jídlo, skvělé nápoje a bezvadná obsluha dokáží náramně okořenit vaši akci. Ať už u nás pořádáte firemní teambuilding, rodinnou oslavu nebo svatbu, o vaše chuťové buňky i spokojenost se postará naše partnerská restaurace Bernie’s.

Tým Bernie’s připraví vše od obědů, přes kompletní servírované menu až po bohatý raut. Dokáží vytvořit jedinečný sezónní catering, rafinované studené chuťovky i stylové pohoštění podle vašich přání.

S Bernie’s máme dlouholeté zkušenosti a zaručujeme, že budete v těch nejlepších rukách.

Kdo je Bernie’s Grill & Wine Restaurant?

Italská prémiová restaurace sídlící na Stodolní ulici v centru Ostravy. Nabízí ležérní atmosféru v italském stylu a jednoduchou italskou kuchyni z těch nejkvalitnějších surovin. V hlavní roli domácí pasta, čerstvé ryby a prvotřídní steaky USDA Prime Beef připravované na dřevěném argentinském uhlí v Josper Grilu. Restaurace si zakládá také na prémiových vínech. Vinotéka obsahuje téměř 200 druhů těch nejlepších italských vín.

Kdo je Bernie’s Catering & Party Service?

Profesionální cateringová služba ke každé příležitosti. Všem klientům a pořádaným akcím se věnují individuálně a s péčí tak, aby vyšli vstříc všem představám a požadavkům do posledního detailu. Kromě menších cateringových akcí, jako jsou narozeninové oslavy, svatby či večírky, dokáží zajistit i velkokapacitní služby pro tisíce hostů.

Napište nám

Kontaktujte nás

+420 734 711 914

Lašská chalupa

Kunčice pod Ondřejníkem č.ev 013
739 13 Kunčice pod Ondřejníkem

Zavolejte

recepce: +420 734 711 914

nebo nám napište

lasskachalupa@gmail.com

Těšíme se na vás!
Lašská chalupa v Kunčicích pod Ondřejníkem hodnocení